Media drukowane

Logiczny podział treści wpływa na czytelność przekazu
a oryginalna forma graficzna przyciąga uwagę odbiorców.

Kreacja graficzna, której celem jest dobry, wzbudzający zainteresowanie projekt, to duże wyzwanie. Pracę rozpoczynamy od określenia grupy docelowej i ustalenia treści oferty. Powstaje projekt wstępny, który jest rozwijany w wieloetapowym procesie. Opracowanie logicznego podziału treści w połączeniu z oryginalną, o wysokich walorach estetycznych formą graficzną, kolorystyką, aranżacją zdjęć, dobraniem odpowiednich stylów i wielkości czcionek - wszystkie elementy są ważne i wpływają na skupienie uwagi odbiorców przekazu. Stosownie do potrzeb wykonujemy zdjęcia bądź wdrażamy istniejące. Nawet najlepsza sesja fotograficzna wymaga obróbki zdjęć. Nadaje pożądany klimat zdjęciom i rozszerzając granice wyobraźni odpowiednio eksponuje przedstawiany produkt.

Indywidualne podejście umożliwia tworzenie niepowtarzalnych projektów a właściwie zaprezentowana treść przekazu zachęca do analizowania oferty. Dobrze dopracowany projekt i poprawnie wykonany druk jest szansą na wyróżnienie firmy wśród konkurencji.

Masz pytanie?
Napisz do nas korzystając z zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego, odpowiemy na pytanie możliwie jak najszybciej.

Druki wykonywane są w formatach standardowych i nietypowych (wycinanych z indywidualnego wykrojnika), na papierze offsetowym lub powlekanym. W drukach akcydensowych mogą mieć zastosowanie papiery ozdobne. Wydruki zabezpieczane są standardowo lakierem dyspersyjnym, który eliminuje odciski i rozmazania farby. Powierzchniowo mogą być wzmocnione folią i uszlachetnione lakierem UV.

Materiały drukowane wychodzace z naszej firmy stanowią kontynuację wcześniej stworzonej linii graficznej i reprezentują nienaganny poziom wykonania.

Więcej informacji na temat ulotek, folderów, katalogów, albumów, kalendarzy, plakatów, znajdziesz w kolejnych artykułach.

Zakres prac:

  • kreacja graficzna,
  • opracowanie struktury treści,
  • projekt layoutu,
  • skład i łamanie tekstu w dowolnych językach,
  • sesja fotograficzna,
  • retusz fotografii,
  • skład DTP,
  • impozycja, druk offsetowy, druk cyfrowy.
Temat dotyczy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celu przekazania mi informacji dotyczących usług oferowanych przez przez Studio Gepard Marek Błachowicz, drogą komunikacji elektronicznej.

Polityka prywatności
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do prowadzenia korespondencji między Państwa firmą a Studiem Gepard Marek Błachowicz.

Administratorem otrzymanych danych osobowych jest Studio Gepard Marek Błachowicz z siedzibą we Wrocławiu (54-530), ul. Jerzmanowska 104. Dane przechowywane są w formie zapisu elektronicznego wyłącznie w celu korespondencji dotyczącej usług oferowanych przez Studio Gepard Marek Błachowicz.

Mają Państwo prawo zlecenia aktualizacji bądź kasacji swoich danych osobowych z książki adresowej Studia Gepard.